רמי שטילמן - שלרם שיווק

תחנת שירות תיקון ומכירת ציוד גינון וחקלאות.

כלי גינון נטענים מקצועיים

חרמש נטען מקצועי STIHL FSA 90

שתפו:

דיוק ועוצמה ללא תחרות. בתחום הגינון המקצועי, חרמש נטען מקצועי STIHL FSA 90 עומד כעדות להנדסת אנוש מתקדמת ולביצועים שאין שני להם. הניסיון שלנו הוא הרווח שלכם. ולהלן התכונות והיתרונות הייחודיים שמייחדים את החרמש הנטען הזה. חרמש נטען מקצועי FSA 90 מספק כוח חזק ושליטה מוטורית מדהימה

מנוע החרמש

בליבו של חרמש נטען מקצועי סטיל STIHL FSA 90 טמון מנוע חזק ויעיל המשמש ככוח המניע מאחורי הביצועים יוצאי הדופן שלו. חרמש זה מתהדר במנוע חשמלי בראשלס ובעל מומנט גבוה, דבר המבטיח לא רק חיתוך וגיזום יעיל ואיכותי אלא גם עמידות ממושכת לאורך זמן. וכל זאת ללא המגבלות של כבל חשמלי, ה-FSA 90 מציע את החופש לנוע בשטחים גדולים בקלות, ומספק איזון אופטימלי בין כוח, נוחות בעבודה וניידות.

ארגונומיה מושלמת

נוחות פעולה לגננים שעובדים קשה.

כאיש מקצוע, הכלי הגינון שלך הם למעשה המומחיות שלך. מתוך הכרה בכך, ה-STIHL FSA 90 תוכנן מתוך מחשבה על ארגונומיה מושלמת. ידית האחיזה מתכווננת ורצועת הכתף מותאמת אישית מבטיחות נוחות במהלך עבודה ממושכת וקשה, מפחיתות עייפות ומשפרות את יעילות העבודה. העיצוב קל המשקל תורם עוד יותר לאופי הידידותי למשתמש של החרמש, מה שהופך אותו לכלי גינון מושלם ואמין למשימות תובעניות.

דיוק בעבודת הגינון

ראש חיתוך מתכוונן להתאמה מדויקת לעבודה

ה-FSA 90 מעמיד את הדיוק בידיים שלך עם ראש החיתוך המתכוונן שלו. תכונה זו מאפשרת לך להתאים אישית את גובה החיתוך בהתאם להעדפותיך ולדרישות הספציפיות של העבודה. בין אם אתה מתמודד עם דשא שגדל פרא או לחיתוך קנטים, החרמש מתאים בדיוק לצרכים שלך, ומספק גימור יפה וטוב.

חרמש נטען מקצועי ידידותי לסביבה

בעוד שה-FSA 90 זמין כאופציה לגוף בלבד, ללא סוללות, הוא משתלב בצורה חלקה עם מערכת הסוללות לכלי גינון Lithium-ion נטענות של STIHL. זה לא רק מספק אלטרנטיבה בת קיימא יותר לחרמשים מוטוריים, אלא גם מספק את אותה רמת כוח ללא הרעש והפליטה. כדאי כיום לאמץ גישה נקייה יותר, שקטה ומודעת יותר לסביבה גם לעבודות גינון מקצועיות.

כלי גינון נטען חזק ואיכותי שמתאים למגוון עבודות קשות

ממדשאות בבתי מגורים ועד לגינון עירוני וגם לעבודות חקלאיות, ה-FSA 90 מוכיח את היכולות שלו בקשת רחבה של צרכים. עם ראש כיסוח בעל ביצועים גבוהים וניתן להחלפה למגוון ראשי כיסוח שונים וחזקים, חרמש נטען מקצועי המתמודד ללא מאמץ עם מדשאות ועשביה פראית ועוד, החרמש מספק מענה לצרכים המגוונים של גננים ביתיים, גננים מקצועיים ואפילו חקלאים. המוביל מבין כלי גינון נטענים מקצועיים

עדיין ספקני בהחלטה?

נכון שלמצוינות ה-FSA 90 יש מחיר. בעוד שההשקעה הראשונית עשויה להיות גבוהה יותר מחרמש מוטורי מקצועי, העמידות לטווח ארוך, הביצועים והעיצוב הידידותי לסביבה הופכים אותה לבחירה חסכונית לאורך זמן. בנוסף, הצורך ברכישה נפרדת של סוללות מאפשרת לך לבחור את הכוח שמתאים לך מבחינת הצרכים, וכן, לבחור את קיבולת הסוללה המתאימה לדרישות הספציפיות שלך.

סיכום

לסיכום, חרמש נטען מקצועי STIHL FSA 90– בעל מנוע חזק, תכונות מגוונות למגוון עבודות קשות, העיצוב הארגונומי והתכונות הידידותיות לסביבה שלו הופכים אותו להשקעה שכדאי לקחת בחשבון עבור גננים הזקוקים לביצועים חזקים ודיוק בעבודות הגינון.

לייעוץ צרו קשר

שתפו:
Picture of רמי שטילמן

רמי שטילמן

כבר יותר מ40 שנה מכירה ותיקון כלי גינון, תחנת שרות מכירה, תיקון והשכרת ציוד גינון וחקלאות

לכל המאמרים
שליחת הודעה
1
שלום,
איך נוכל לעזור?
Call Now Button דילוג לתוכן