רמי שטילמן - שלרם שיווק

תחנת שירות תיקון ומכירת ציוד גינון וחקלאות.

כלי גינון נטענים מקצועיים

האם כלי גינון חשמליים נטענים עדיפים על מוטוריים?

שתפו:

אצלנו ברמי שטילמן כלי גינון נטענים ומוטוריים אנו מציעים מגוון רחב של כלים למטרות גינון וחקלאות. כלים בגדלים שונים שיתאימו לצרכים שלכם ולגודל הגינה או המשק שלכם. כדי שתוכלו לעשות זאת בצורה המתאימה והטובה ביותר, הכנו לכם כמה טיפים לגננים. אנו מציעים כלי עבודה נטענים או מוטוריים לשימוש ביתי וגם מקצועי. כמובן שלכלי גינון מוטוריים יש את היתרונות שלהם, ישנם מקרים שהולכים ורבים שבהם עדיף להשתמש בכלי עבודה נטענים. אז מהם היתרונות בשימוש בכלי גינון חשמליים נטענים?

שאלות ותשובות לגבי כלי גינון נטענים

בעוד שכלי גינון מוטוריים המונעים בתערובת דלק הם חזקים יותר. ואידאליים לשימוש בעבודות קשות ומורכבות. הרעש שלהם בשימוש ממושך הוא לעיתים בלתי נסבל ומחייב מגיני אוזניים. לעומת כלי גינון חשמליים שיכולים כיום להיות גם חזקים וגם הרבה יותר שקטים.
כיום בעבודות גינון בקרבת מוסדות חינוך, בתי מלון ובתי חולים מעדיפים להשתמש בכלי גינון נטענים חשמליים. הם מייצרים הרבה פחות רעש מכלים מוטוריים.

כלי גינון מוטוריים לעומת כלי גינון חשמליים נטענים, הם כבדים יותר. מפני שבכל כלי יש מנוע בנפח שונה, וכמובן גם מיכל דלק, דבר המקשה על עבודה ממושכת בעיקר עם חרמש מוטורי מסור שרשרת מוטורי או מגזמת לגדר חיה וגם מפוח גב מוטורי, הם כבדים לעבודה בעת השימוש, לעומת מסור שרשרת נטען הוא קל יותר משמעותית ונח לעבודה ממושכת כנ"ל מגזמת או חרמש נטען. לעיתים יש סוללה לנשיאה על הגב לעבודה ממשוכת של שעות רבות.

חיסכון משמעותי בדלק בעצם ללא דלק. בהשוואה לכלי עבודה נטענים הזקוקים לטעינת סוללות, הטעינה היא טרחה מועטה לעומת רכישת דלק ושמן שמחירם יקר, הכנת תערובת דלק, תדלוק שוטף, ריח הבנזין והלכלוך הכרוך בכך. אצלנו ברמי שטילמן יש מגוון כלים נטענים, כולל מסור שרשרת נטען, מפוח נטען, מגזמות וחרמשים מקצועיים, הניתנים לטעינה במהירות רבה ומוכנים לשימוש מהר ולאורך זמן.

לכלי גינון חשמליים יש פחות חלקים נעים במערכות המנוע לעומת הכלים הממונעים, פחות חלקים נעים זה אומר פחות חיכוך, פחות בלאי, פחות פניה לשירות תיקונים, וכתוצאה מכך כלי גינון שעובד לאורך זמן ללא קלקולים.

פחות פליטות ממנועי בנזין לכלים הנטענים יש גם טביעת רגל פחמנית נמוכה יותר ממקבילות הבנזין שלהם ולכן הם הרבה יותר ידידותיים לסביבה.

כיום ישנם כלי גינון וחקלאות נטענים חזקים מספיק הנותנים פתרונות טובים גם לעבודות קשות ומורכבות. כולל סוללות ייעודיות וחזקות, כך גם חקלאים יכולים ומשתמשים במסורי שרשרת נטענים, חרמשים נטענים מפוח נטען ועוד.

מסור שרשרת הזרקת דלק 500i
חרמש מוטורי הוסקווארנה 525HF3 כלי גינון מוטוריים

שיקולים נוספים כשבוחרים כלי גינון נטענים

כאשר מחליטים אם להשתמש בכלי גינון מוטוריים או נטענים צריך לקחת בחשבון כמה דברים. בעיקר לגבי אביזרים לכלי גינון נטענים

סוללה נטענת

סוללה נטענת המסופקת עם המוצר מספיקה בדרך כלל למשימה אחת לשימוש, אם יש צורך בעבודה ממושכת יש לרכוש סוללות נוספות ויחד עם המטען המהיר הן נותנות משך עבודה ארוך ויעיל.

חשש מפחות כח מכלים מוטוריים

כיום ישנם כלי גינון וחקלאות נטענים חזקים מספיק הנותנים פתרונות טובים גם לעבודות קשות ומורכבות. כולל סוללות ייעודיות וחזקות, כך גם חקלאים יכולים ומשתמשים במסורי שרשרת נטענים, חרמשים נטענים מפוח נטען ועוד.

שיקולים נוספים כשבוחרים כלי גינון נטענים

מספר כלי הגינון הנטענים למכירה באינטרנט גדל במהלך השנים האחרונות ויהיו יותר בעתיד. נכון לעכשיו, המוצרים הבאים זמינים כפתרון נטען להפיכת טיפול בגינה לגינון מהנה וללא טרחה:

כלי גינון - רמי שטילמן

ישנם יתרונות רבים לשימוש במוצרי כינון נטענים לגננים וחקלרים. כאן באתר של רמי שטילמן יש לנו רשימה מלאה של כלי גינון נטענים ומוטוריים. בקרו בחנות שלנו ביסוד המעלה קניה באינטרנט או צרו קשר אם יש לכם שאלות כלשהן.

לייעוץ צרו קשר

שתפו:
Picture of רמי שטילמן

רמי שטילמן

כבר יותר מ40 שנה מכירה ותיקון כלי גינון, תחנת שרות מכירה, תיקון והשכרת ציוד גינון וחקלאות

לכל המאמרים
שליחת הודעה
1
שלום,
איך נוכל לעזור?
Call Now Button דילוג לתוכן