רמי שטילמן - שלרם שיווק

תחנת שירות ומכירה לציוד גינון וחקלאות. 40 שנות ניסיון!

האם כלי גינון נטענים עדיפים על מוטוריים?

שתפו:

אצלנו ברמי שטילמן כלי גינון נטענים ומוטוריים אנו מציעים מגוון רחב של כלים למטרות גינון וחקלאות. כלים בגדלים שונים שיתאימו לצרכים שלכם ולגודל הגינה או המשק שלכם. כדי שתוכלו לעשות זאת בצורה המתאימה והטובה ביותר, הכנו לכם כמה טיפים לגננים. אנו מציעים כלי עבודה נטענים או מוטוריים לשימוש ביתי וגם מקצועי. כמובן שלכלי גינון מוטוריים יש את היתרונות שלהם, ישנם מקרים שהולכים ורבים שבהם עדיף להשתמש בכלי עבודה נטענים. אז מהם היתרונות בשימוש בכלי גינון חשמליים נטענים?

רעש - האם כלי גינון חשמליים שקטים יותר ממוטוריים?

למרות שכלי גינון מוטוריים המונעים בתערובת דלק הם חזקים יותר ואידאליים לשימוש בעבודות קשות ומורכבות, הרעש שלהם בשימוש ממושך הוא לעיתים בלתי נסבל ומחייב מגיני אוזניים, לעומת כלי גינון חשמליים שיכולים כיום להיות גם חזקים וגם הרבה יותר שקטים.
כיום בעבודות גינון בקרבת מוסדות חינוך, בתי מלון ובתי חולים מעדיפים להשתמש בכלי גינון נטענים חשמליים המייצרים הרבה פחות רעש מכלים מוטוריים.

משקל הכלי

כלי גינון מוטוריים בהכרח כבדים יותר בכל כלי יש מנוע בנפח שונה, וכמובן גם מיכל דלק, דבר המקשה על עבודה ממושכת בעיקר עם חרמש מוטורי מסור שרשרת מוטורי או מגזמת לגדר חיה וגם מפוח גב מוטורי, הם כבדים לעבודה בעת השימוש, לעומת מסור שרשרת נטען הוא קל יותר משמעותית ונח לעבודה ממושכת כנ"ל מגזמת או חרמש נטען. לעיתים יש סוללה לנשיאה על הגב לעבודה ממשוכת של שעות רבות.

חיסכון משמעותי בדלק בעצם ללא דלק

כלי עבודה נטענים זקוקים לטעינת סוללות, הטעינה היא טרחה מועטה לעומת רכישת דלק ושמן שמחירם יקר, הכנת תערובת דלק, תדלוק שוטף, ריח הבנזין והלכלוך הכרוך בכך.  אצלנו ברמי שטילמן יש מגוון כלים נטענים, כולל מסור שרשרת נטען, מפוח נטען, מגזמות וחרמשים מקצועיים, הניתנים לטעינה במהירות רבה ומוכנים לשימוש מהר ולאורך זמן.

עלויות תחזוקה

לכלי גינון חשמליים יש פחות חלקים נעים במערכות המנוע לעומת הכלים הממונעים, פחות חלקים נעים זה אומר פחות חיכוך, פחות בלאי, פחות פניה לשירות תיקונים, וכתוצאה מכך כלי גינון שעובד לאורך זמן ללא קלקולים.

איכות סביבה

פחות פליטות ממנועי בנזין לכלים הנטענים יש גם טביעת רגל פחמנית נמוכה יותר ממקבילות הבנזין שלהם ולכן הם הרבה יותר ידידותיים לסביבה.

מסור שרשרת הזרקה סטיל 500i כלי גינון נטענים
חרמש מוטורי הוסקווארנה 525HF3 כלי גינון מוטוריים

שיקולים נוספים כשבוחרים כלי גינון נטענים

כאשר מחליטים אם להשתמש בכלי גינון מוטוריים או נטענים צריך לקחת בחשבון כמה דברים. בעיקר לגבי אביזרים לכלי גינון נטענים

סוללה נטענת

סוללה נטענת המסופקת עם המוצר מספיקה בדרך כלל למשימה אחת לשימוש, אם יש צורך בעבודה ממושכת יש לרכוש סוללות נוספות ויחד עם המטען המהיר הן נותנות משך עבודה ארוך ויעיל.

חשש מפחות כח מכלים מוטוריים

כיום ישנם כלי גינון וחקלאות נטענים חזקים מספיק הנותנים פתרונות טובים גם לעבודות קשות ומורכבות. כולל סוללות ייעודיות וחזקות, כך גם חקלאים יכולים ומשתמשים במסורי שרשרת נטענים, חרמשים נטענים מפוח נטען ועוד.

שיקולים נוספים כשבוחרים כלי גינון נטענים

מספר כלי הגינון הנטענים למכירה באינטרנט גדל במהלך השנים האחרונות ויהיו יותר בעתיד. נכון לעכשיו, המוצרים הבאים זמינים כפתרון נטען להפיכת טיפול בגינה לגינון מהנה וללא טרחה:

כלי גינון - רמי שטילמן

ישנם יתרונות רבים לשימוש במוצרי כינון נטענים לגננים וחקלרים. כאן באתר של רמי שטילמן יש לנו רשימה מלאה של כלי גינון נטענים ומוטוריים. בקרו בחנות שלנו ביסוד המעלה קניה באינטרנט או צרו קשר אם יש לכם שאלות כלשהן.

רמי שטילמן

רמי שטילמן

כבר יותר מ40 שנה מכירה ותיקון כלי גינון, תחנת שרות מכירה, תיקון והשכרת ציוד גינון וחקלאות

לכל המאמרים

הצטרפו לערוץ ה YOUTUBE של רמי שטילמן

הערוץ מנגיש כלי גינון מוטורים וחשמליים מסוגים שונים.
יותר מ - 100 סרטוני הדרכה, מידע וטיפים שנאספו במשך שנים,

להצטרפות למועדון הלקוחות

דילוג לתוכן