רמי שטילמן - שלרם שיווק

תחנת שירות תיקון ומכירת ציוד גינון וחקלאות.

כלי גינון נטענים מקצועיים

חרמש לא מניע

שתפו:

החרמש לא מניע? מה עושים?

סדר פעולות לתפעול מהיר בשטח

המידה וביצעתם את הפעולות הללו והחרמש עדיין לא עובד,

צרו עימנו קשר ונשמח לסייע.

הנחיות לפתרון בעיות של חרמש שלא מניע

למרבה המזל, מנועי חרמשים הם די פשוטים, כך שאת רוב תפעול התקלות ניתן לעשות בשיטת עשה זאת בעצמך עם כמה כלים וקצת ידע בסיסי אתה יכול לפתור בעיות בחרמש עקשן ולתפעל אותו כשהוא לא מניע.

בדוק את תערובת הדלק

תערובת הדלק מתפרקת במשך הזמן, ואם מאחסנים את החרמש חשוב לרוקן את הדלק, לכן, ודא לרוקן  את מיכל הדלק ולמלא אותו בתערובת דלק חדשה.

נקה את הקרבורטור

לעיתים מצטבר פיח או פסולת אחרת בתוך הקרבורטור ולסתום את מעברי הדלק הזעירים. זה מונע מהדלק להגיע לתא הבעירה ולהתלקח, וכמה שתנסה לא תצליח להניע את החרמש. הסר את מסנן האוויר ורסס מנקה קרבורטורים לתוך פתח היניקה. תמתין כמה דקות להמסת הפיח או הלכלוך. החלף את מסנן האוויר ונסה להפעיל את החרמש. אם זה לא פותר את הבעיה, יש צורך לפרק את הקרבורטור כדי לתת לו ניקוי יסודי יותר.

זהירות – פירוק קרבורטור מסמן נקודת אל-חזור. להרכיב את החלקים השונים של הקרבורטור יכול להיות מאתגר, לכן, אם החלטת לפרק צלם את כל שלבי הפירוק, כך תדע לעשות את התהליך ההפוך. נקה את כל הפתחים והמעברים עם תרסיס מנקה קרבורטורים.

אם אתה חושש לפרק את קרבורטור, צור עמנו קשר ונשמח לסייע לך.

נקה או החלף את ה מצת פלאג

משקעי שמן ופיח עלולים לפגוע במצת במנוע שתי פעימות בעיקר אם נעשה שימוש בשמן באיכות נמוכה. משקעים על האלקטרודה מונעים מהמצת ליצור ניצוץ כראוי, מה שיכול להפחית את הביצועים או למנוע את פעולת המנוע לחלוטין.

הפלאגים הם זולים, אז החלף אותו אם הוא פגום. אם אין לך מצת חדש זמין, תוכל לנקות את הלכלוך מהאלקטרודה עם נייר זכוכית עדין ובדוק את הרווח ההצתה. עיין במדריך למשתמש עבור גודל רווח ההצתה הנכון.

פילטר אוויר

מסנן אוויר סתום מונע מהמנוע לקבל מספיק אוויר כדי לפעול כראוי.

לפני הסרת מסנן האוויר, הסר פסולת רופפת מסביב לכיסוי המסנן. מסננים קשיחים ניתן לנער ולהכות בעדינות על משטח שולחן או על כף ידך כדי לסלק כל לכלוך או פסולת. אוויר דחוס גם עושה את העבודה בצורה טובה. ודא שאתה מכוון אוויר דרך המסנן מבפנים החוצה כדי למנוע הנחת פסולת עמוק יותר במסנן.

הימנע משטיפת מסנני נייר מכיוון שהדבר עלול לקלקל את המבנה שלהם. עם זאת, ניתן לשטוף בקלות מסנני קצף באמצעות חומר ניקוי עדין ומים חמימים.

עם זאת, כמו עם המצת, החלפה היא לרוב השיטה הטובה ביותר, במיוחד אם המסנן מלוכלך יתר על המידה.

ניקוי צינור הפליטה

בדומה לבעיה עם המצת, יותר מדי שמן בבנזין או שימוש בשמן לא מתאים ופעולה בסל"ד נמוך עלולים לסתום את פתח הפליטה עם משקעי פיח ושמן שרוף. זה מונע זרימת גזי יפליטה בצורה טובה, דבר שמוביל לאיבוד כח ובמקרים קיצוניים, משקעים כבדים חונקים את זרימת האוויר והחרמש לא מניע.

השתמש בשמן שתי פעימות איכותי

שמן באיכות נמוכה גורם להרבה פיח במנוע ובדרך כלל זה הגורם העיקרי לתקלות בחרמש לא מניע. שימוש בשמן שתי פעימות איכותי שנשרף בצורה נקייה גם מסייע במניעת משקעי פיח והוא שומר על מנוע החרמש לאורך זמן ומונע תקלות.

לייעוץ צרו קשר

שתפו:
Picture of רמי שטילמן

רמי שטילמן

כבר יותר מ40 שנה מכירה ותיקון כלי גינון, תחנת שרות מכירה, תיקון והשכרת ציוד גינון וחקלאות

לכל המאמרים
שליחת הודעה
1
שלום,
איך נוכל לעזור?
Call Now Button דילוג לתוכן