רמי שטילמן - שלרם שיווק

תחנת שירות תיקון ומכירת ציוד גינון וחקלאות.

חרמש מוטורי קומבי TB 250

מסורי שרשרת

מסורי שרשרת נטענים ומוטוריים

במגוון דגמים ושימושים לניסור גזעים, ענפים עצים גזעים ועוד. מסורי שרשרת הם החלופה הטבעית לגרזן ביקוע וכריתה בחירת מסור שרשרת ממגוון המסורים שלנו באתר תלויה בעבודה הנדרשת. אם אתם זקוקים לייעוץ בבחירת מסור שרשרת צרו עם רמי שטילמן קשר וגם תזכו למחיר מיוחד. אם לא עבדתם עם מסורים שכאלה חשוב להתייעץ לפני רכישת המסור זהו כלי שניסיון העבודה חשוב. לכל מוצר ולכל דגם מצורפת חוברת הפעלה, וכן לעיתים יש כללי שימוש ועבודה יחודיים, לכן יש לקרוא בעיון את החוברת לשימוש נכון ולאורך זמן. אנו ממליצים להשתמש בכפפות עבודה איכותיות בזמן השימוש במסור.

רמי שטילמן כלי גינון

החנות לכלי גינון ומרכז שירות של רמי שטילמן נמצאת במרכז האזור החקלאי של עמק החולה כבר יותר מ40 שנה, הניסיון שלנו הוא הרווח שלכם. יש המון דגמים של מסורי שרשרת. אם אתם מחפשים מסור שרשרת מומלץ חשוב להתאים אותו לאופי העבודה, כך תקבלו כלי גינון במחיר הנכון עבורכם ובלי להשקיע סכום גבוה למסור מקצועי שלבסוף אתם צריכים ניסור וגיזום ענפים בגינה הביתית.

אצל רמי שטילמן תמצאו גם מסורי שרשרת נטענים הן לשימוש הביתי והן לשימוש המקצועי גם לשימושים קשים כמו במטעים וגינון עירוני. אלו כלי עבודה מתקדמים שמאפשרים עבודה נוחה מאד, אלו כלי גינון שקטים באופן יחסי למסורי שרשרת מוטוריים, ואם בוחרים בסוללה איכותית המתאימה לייעוד השימוש, תקבלו מסור איכותי ולאורך זמן ובתחזוקה נמוכה.
אם אתם צריכים מסור עצים ידני וענפים של עד מ 5 ס"מ כדאי לשקול לרכוש מסור עצים ידני למרות שמסור שרשרת שיקל מאד על העבודה אבל, חשוב להקפיד על בטיחות השימוש במסור כך תימנעו מתאונות מסוכנות.
אם אתם חובבי גינון ועובדים בגינה הביתית אנו ממליצים על מסור שרשרת נטען קטן כלי חמוד ושימושי לעבודות ניסור קטנות בגינה הביתית. מסור מאד אהוב על חובבי גינון.
למסורי שרשרת מקצועיים עבודות חקלאיות כדאי להתייעץ על אופי העבודה. ישנם מסורי שרשרת בגדלים שונים ובעוצמות גבוהות, להב השרשרת ארוך ופסיעת שן גדולה המאפשרת אחיזה טובה בגזעי העצים וכן, מאפשרת עבודה עם המסור כאשר הוא שוכב ב90 מעלות.

חרמש מוטורי קומבי TB 250
שליחת הודעה
1
שלום,
איך נוכל לעזור?
Call Now Button דילוג לתוכן