רמי שטילמן - שלרם שיווק

תחנת שירות תיקון ומכירת ציוד גינון וחקלאות.

כלי גינון נטענים מקצועיים

מד ספיקה אלקטרומגנטי לחקלאות

שתפו:

אחד היתרונות הגדולים של מד ספיקה אלקטרומגנטי לחקלאות טמון ביכולת שלו למדוד את קצב הזרימה של מי קולחין להשקיה. הדיוק הזה נותן בידי אחראי ההשקיה כלים משמעותיים המאפשרים לו לנהל ולתכלל את כמויות ההשקיה הנדרשות לכל גידול ולבנות לשם כך תוכנית עבודה מסודרת.

חשיבות הדיוק

למה חשוב לדייק בקצב זרימת המים בצינור, איך זה משפיע על החקלאות בישראל ואיזה גידולים יכולים להיות מושפעים מזה?

שינוי מפת החקלאות בישראל

מי קולחין להבדיל ממים מתוקים נחשבים "לזולים" יותר ולכן השימוש בהם בחקלאות בישראל שכיח למדי. העלויות הגבוהות של מים בישראל גרמו לגידולים מסורתיים רבים בישראל, כמו למשל כותנה שהייתה צרכנית מים גדולה מאוד, פשוט להיעלם ממפת החקלאות בישראל, לשם השוואה יש קיבוצים רבים בנגב המערבי למשל שגידלו עד לפני 20 שנה 3,000 ו-4,000 דונם של כותנה וכיום אין זכר לגידול הזה, ועם יש אז זה במספרים זניחים.

היכולת להסתגל לשינויים

קיבוצים רבים נאלצו לחשב מסלול מחדש ולמצוא גידולים שיהיו חסכוניים יותר במים אבל מספיק רווחיים כדי שיהיה שווה לגדל אותם. למעשה אם היו אומרים לכם שאת הבטטה שאתמול אכלתם השקו עם מי קולחין שירדו בניאגרה שלכם, בטח לא הייתם מאמינים וספק אם הייתם נוגעים בה שוב. אבל האמת היא שאחת הדרכים שישראל, כאחת מהמדינות המתפתחות ביותר מבחינה טכנולוגיה חקלאית, מצאה כפיתרון להשקייה חסכונית, בנוסף כמובן לפיתוח הטפטפות, טמון במי קולחין מטוהרים. ומד ספיקה אלקטרומגנטי כלי משלים בהשקיה

מד זרימה

דיוק, דיוק ו…דיוק

מד ספיקה אלקטרומגנטי למעשה מאפשר לרכז ההשקיה לבנות תוכנית השקיה מסודרת ומתוכננת מראש לכל גידול באמצעות מדידה מדויקת של מי הקולחין להשקיית אותו גידול. זאת אומרת שכמו שכל אחד מאיתנו מתכנן את ההוצאה החודשית שלו בהתאם להוצאות וכך הוא יודע כמה הוא יכול להוציא כדי לעמוד למשל בהחזר המשכנתא, ההלוואות וכו', כך גם מי שאחראי על ההשקיה חייב לדעת נתונים מדויקים של כמות המים המושקים על מנת שניתן יהיה לתכנן השקיה קדימה.

יכולת לתכנן טוב יותר בעזרת מד ספיקה אלקטרומגנטי

יש הרבה משתנים בהשקייה בחקלאות, למשל אתה יכול לתכנן שבוע של השקייה למשל לגזר אבל פתאום תגיע סערה של מספר ימים וכל התוכניות יצטרכו להשתנות. אבל בגדול, ההיתכנות של מד ספיקה אלקטרומגנטי אצל מנהלי ההשקייה מאפשר להם כלים מדידים על מנת לתכנן טוב יותר את אופן והיקף ההשקייה של אותו גידול בהתאם לצורך ההשקייה שלו.

מד ספיקה אלקטרומגנטי לחקלאות

4 יתרונות שכדאי לכם להכיר

מד ספיקה אלקטרומגנטי

שינוי בהרגלי הספיקה

בסופו של דבר כל אחד מאיתנו היה רוצה שיהיה לו כלי שיאפשר לו לחסוך בהוצאות ולייעל את ההתנהלות שלו. זה בדיוק מה שעושה מד ספיקה אלקטרומגנטי למשתמשים שלו, הוא הופך אותם לחכמים יותר, לחסכוניים ולכאלה שיכולים לתכנן תוכניות השקיה לטווח ארוך מבוססות נתונים. מי הקולחין הגם שנחשבים ל"זולים" מצריכים תכנון על מנת לחלק אותם בין הגידולים המשתנים, כל גידול בהתאם לצורך שלו. מד ספיקה אלקטרומגנטי הוא בדיוק מה שצריך כל אחד שרוצה ליהנות ממערכת שפשוט תעזור לו לנהל ולהתנהל טוב יותר.

לייעוץ צרו קשר

שתפו:
Picture of רמי שטילמן

רמי שטילמן

כבר יותר מ40 שנה מכירה ותיקון כלי גינון, תחנת שרות מכירה, תיקון והשכרת ציוד גינון וחקלאות

לכל המאמרים
שליחת הודעה
1
שלום,
איך נוכל לעזור?
Call Now Button דילוג לתוכן