רמי שטילמן - שלרם שיווק

תחנת שירות תיקון ומכירת ציוד גינון וחקלאות.

כלי גינון נטענים מקצועיים

סט כלי גינון נטענים

סט כלי גינון נטענים לעבודות גינון ביתיות ומקצועיות. ממש כמו שכל העולם הופך ידידותי לסביבה, גם תחום כלי הגינון עובר לשם. חרמש נטען, מסור חשמלי נטען, מפוח נטען ועוד. הם רק מקצת כלי העבודה שכבר מאפשרים לכם לצרוך אותם נטענים ולא מזהמים.

פחות זיהום ופחות רעש

בשנים האחרונות אנחנו מעדיפים מוצרים עם צריכה נטענת על פני דלק. אנחנו נזכיר את מהפכת הרכבים החשמליים שכל יום כובשת עוד ועוד נתח שוק. מגמה זו מתפשטת והיא כבר מזמן נחלתם של מוצרים רבים נוספים כמו למשל כלי גינון נטענים. לדוגמא: מסור שרשרת נטען, חרמש נטען מומלץ, מפוח עלים נטען ועוד. למעשה אנחנו רואים לקוחות רבים שעוברים להשתמש בסט כלי גינון נטענים. לעומת כלי גינון מוטוריים מכאניים שהכרנו כל השנים. מדוע השינוי הזה קרה? מה צופן לו העתיד? ומדוע כלים נטענים הם לא רק העתיד אלא ממש ההווה?

טיפוח וניקיון הגינה מתחיל בכלי גינון נטענים מקצועיים

כל מי שגר בבית פרטי מכיר את זה מקרוב, הצורך בכלי גינון לעבודות גינון. זה יכול להיות מפוח עלים כדי לנקות את הדשא הסינטטי אן הטבעי מהנשירה, חרמש כדי לקצור את הדשא שצמח או כל כלי עבודה אחר בעזרתו תוכלו לשמור על הגינה שלכם נקייה, מטופלת ויפה. אם עד לפני כמה שנים כל כלי העבודה האלה היו מכניים, מגושמים, כבדים ובעיקר זוללי דלק, הרי בשנים האחרונות אנחנו מתחילים לצרוך כלי גינון נטענים לעבודות גינון ביתיות ומקצועיות.

סט כלי גינון נטענים – 5 דברים שכדאי לכם לדעת

כל מי שגר בבית פרטי מכיר את זה מקרוב, הצורך בכלי גינון לעבודות גינון. זה יכול להיות מפוח עלים כדי לנקות את הדשא הסינטטי או הטבעי מהנשירה. חרמש כדי לקצור את הדשא שצמח או כל כלי עבודה אחר בעזרתו תוכלו לשמור על הגינה שלכם נקייה, מטופלת ויפה. אם עד לפני כמה שנים כל כלי העבודה האלה היו מכניים. וגם מגושמים, כבדים ובעיקר זוללי דלק, הרי בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים החלו לצרוך כלי גינון נטענים לעבודות גינון ביתיות ומקצועיות.

נוחים יותר

עם סט כלי גינון נטענים מומלצים אתםם מוסדרים. לדוגמא: מסור שרשרת נטען, חרמש נטען מומלץ, מפוח עלים נטען ועוד. כלים שכמעט ואינם מצריכים טיפול. מדוע? משום שאין בהם מכלולים פנימיים והם לא צורכים דלק שמלכלך ויכול לגרום לסתימות.

שקטים יותר

האם כלי גינון חשמליים נטענים עדיפים על מוטוריים? כלי גינון נטענים ממש כמו רכבים חשמליים. עושים הרבה הרבה פחות רעש מאותו כלי בדיוק שעובד על דלק. זה טוב למשתמש ולמפעיל ולא פחות מזה גם לשכנים. אצלנו תמצאו כלי גינון נטענים מומלצים על פי הצורך שלכם בדיוק.

ובאופן מפתיע זולים יותר לאורך זמן

גם אם הקנייה הראשונית של כלי גינון נטען יקרה יותר מכלי גינון מכני, הרי שלאורך זמן אין בכלל מה להשוות. מבחינת בלאי של חלקים שעולים כסף, דלק שעולה כסף ועוד.

חסכוניים יותר

בייחוד אם רכשתם סט כלי גינון נטענים. רבים מכלי העבודה לגינון הנטענים יכולים לעבוד על סוללה נטענת אחת שמתאימה לכל הסט כך, שניתן להשתמש בסוללה אחת על מנת לעבוד עם מספר כלי עבודה.

ידידותיים יותר

ממש כמו שכל העולם הופך יותר ויותר ירוק וידידותי לסביבה, כך גם שימוש בכלי עבודה לגינון נטענים שחוסכים פליטה של עשן, חומרים רעילים ועוד.

כלי גינון נטענים מומלצים

סט כלי גינון נטענים סטיל מוסקת זיתים נטענת

סט כלי גינון נטענים סטיל

כלי גינון נטענים מקצועיים סטיל. קלים לתפעול ללא חלקים מתכלים, מצריכים טיפול מינימלי ללא עשן ורמת זעזועים נמוכה.

סוללה נטענת סטיל 36V

סוללות בהספקים שונים

סוללות Lithium-ion נטענות, עם מחוון רמת טעינה ( 4 נוריות LED ) זמינות עם קיבולות טעינה שונות.

חרמש רב תכליתי הוסקוורנה - 325iLK

כלי גינון נטענים הוסקוורנה

סוללות Lithium-ion נטענות, עם מחוון רמת טעינה ( 4 נוריות LED ) זמינות עם קיבולות טעינה שונות.

מיני מסור שרשרת נטען קטן GTA26

מיני מסור שרשרת נטען ביתי

הלהיט החדש של סטיל מסור שרשרת נטען קטן קומפקטי לגינה. הכלי האולטימטיבי לגינה הביתית.

אתה צריך להקפיד על רכישה ממקום מוסמך ומקצועי

אם אני מעוניין לרכוש סט כלי גינון נטענים מקצועיים או ביתיים אסור לי להתפשר. ואני חייב לרכוש ממקום מוסמך, מקצועי ובעל ניסיון. מאחר ורוב הכלים יכולים להיות מסוכנים אם אתה לא יודע להשתמש בהם כמו שצריך, חשוב מאוד שתרכוש אותם רק ממקום מהימן, כזה שיכול להעניק לך בנוסף לכלים גם הכוונה וטיפים מקצועיים, מקום כזה בדיוק הוא אצלי רמי שטילמן. למעלה מ-40 שנה במכירת ציוד גינון וחקלאות לא הולכים ברגל. אצלי הניסיון, הידע, ההכוונה והידיעה שאתה נמצא בידיים בטוחות יאפשרו לך לרכוש את הסט כלים המתאים לך ביותר. בנוסף, מוכר שטילמן כסוכן מורשה של החברות המובילות בעולם לכלי גינון, כגון: סטיל, הוסקווארנה אקו ועוד… ואנחנו שולחים לכל רחבי הארץ.

שירותי תיקון ואחריות

יתרון גדול נוסף שלי רמי שטילמן טמון בעובדה שיש לי מרכז שירות ותיקונים. אנחנו לא חנות קטנה שמוכרת כלי עבודה אלא בחברה שנמצאת כבר יותר מ40 שנה במרכז אזור חקלאי. שמעבר לאיכות המוצרים שאנו מספקים לך גם מעניקים לך טיפים וייעוץ מקצועי ושירותי תיקון מקצועיים ומהירים ככה שגם אם אתה כבר עוסק בכלי גינון או שזאת הפעם הראשונה שלך – זכור! שהדבר החשוב ביותר זה שיש לך שירות אישי ומקצועי. שירות כזה יחסוך לך זמן יקר, עצבים, כאב ראש והרבה כסף. הניסיון שלנו של למעלה מ-40 שנה מאפשר לצוות של רמי שטילמן להכווין אותך מבחינה מקצועית מה מתאים לך ביותר בהתאם למסגרת התקציב ולאתגרים איתם אתה צריך להתמודד במהלך הטיפול בגינה. כלי גינון נטענים קטלוג.

את או אתה מוזמנים להתרשם בעצמכם ממגוון כלי העבודה הנטענים לגינון, וכמובן להתחדש באחד או יותר מכלי העבודה שיאפשרו לכם להפוך את הגינה שלכם למטופחת, יפה, נקייה ושקטה.

ברשותינו כמובן גם כלי גינון ומטוריים מפוחים, מסור שרשרת ועוד…

כלי גינון נטענים עדיפים מכמה סיבות:

  • פחות זיהום ופחות רעש בזמן העבודה.
  • כמעט ואינם מצריכים טיפול. אין בהם מכלולים פנימיים והם לא צורכים דלק שמלכלך ויכול לגרום לסתימות.
  • ושים הרבה הרבה פחות רעש מאותו כלי בדיוק שעובד על דלק. זה טוב למשתמש ולמפעיל ולא פחות מזה גם לשכנים.
  • סוללה נטענת אחת שמתאימה לכל הסט כלי גינון נטענים שרכשתם.
  • ידידותיים יותר לסביבה, חוסכים פליטה של עשן, חומרים רעילים ועוד.
  • זולים יותר לאורך זמן.  אין בכלל מה להשוות מבחינת בלאי של חלקים ותערובת דלק יקרה.
  • קלים יותר מבחינת המשקל לעומת המקבילים המוטוריים.
שליחת הודעה
1
שלום,
איך נוכל לעזור?
Call Now Button דילוג לתוכן