רמי שטילמן - שלרם שיווק

תחנת שירות תיקון ומכירת ציוד גינון וחקלאות.

מתחחת מוטורית MH 585

מתחחת מוטורית MH 585

מחיר כולל מ.ע.מ.
ולפני הנחה

5,148

מתחחת STIHL לשימוש גנני מקצועי שתוכננה להפוך את הכנת הקרקע לקלה ופשוטה. מערכת למניעת רעידות ומקטינות את העייפות ומאפשרת עבודה נוחה לאורך כל יום העבודה. ידיות מתקפלות, ולהבים ניתנים לפירוק מהיר ומאפשרים להתאים את רוחב התיחוח הנדרש.

תיאור

גנן מנוסה יודע כמה חשובים הכלים הנכונים לעבודה. לכן, מתחחת מוטורית סטיל MH585 מתאימה לעבודות קשות. – מתחחת STIHL לשימוש גנני מקצועי שתוכננה להפוך את הכנת הקרקע לקלה ופשוטה. בין אם אתה מקצוען מנוסה או רק מתחיל את המסע הגנני שלך, ה- MH585 מציע שילוב מנצח של יתרונות לתפוקת עבודה מעולה. מתחחת מוטורית STIHL MH 585 עם מנוע Kohler Serie XT675 OHV SC מנוע אמין וחזק שמתמודד עם עבודות קשות בקלות. מנוע בעל 4 פעימות המתוכנן בטכנולוגיה של שסתומים עיליים למניעת כניסת אבק. הנעה קלה ומהירה. ציר המנוע המחושל והצילינדר עם ציפוי הברזל פותחו לחיי מנוע ארוכים.

מתחחת מוטורית קלה לתמרון

יש מתחחות שנותנות הרגשה של מאבק עם שור, מתחחת סטיל MH585 זו מתאפיינת בתמרון יוצא דופן. העיצוב הקל וחשיבה על הנוחות למשתמש מאפשרות ניווט ללא מאמץ סביב פינות צרות ושטח לא אחיד, וחוסכות לכם זמן ותסכול. מרכז הכובד הנמוך תורם גם לעבודה ללא מאמץ.

עבודה עם מתחחת מוטורית היא עם שתי הידיים לכן, ידיות האחיזה מתכווננות לפי גובה העובד וללא צורך בכלי עבודה, כ"כ הידיות מתקפלות לאיחסון נוח. כאשר יש צורך בהגברת סל"ד המנוע יש כפתור שמופעל ע"י האגודל, כך, יש אפשרות להגביר כח תוך כדי עבודה ובצורה קלה. שעות ארוכות של תיחוח יכולות להיות מתישות ומעייפות, לכן, ידיות האחיזה של המתחחת כוללות מערכת למניעת רעידות ומקטינות את העייפות ומאפשרת עבודה נוחה לאורך כל יום העבודה.

להבי המתחחת

להבי התיחוח במתחחת מוטורית זו תוכננו במיוחד להפוך את האדמה בצורה טובה ויעילה. הלהבים של המתחחת ניתנים לפירוק מהיר ומאפשרים להתאים את רוחב התיחוח הנדרש כך, אפשר לכוונן את רוחב התיחוח גם במקומות צרים במיוחד, משני צידי המתחחת יש מגנים כדי להגביל את רוחב התיחוח רק למקום הרצוי.

מתחחת מוטורים עם גלגלים לשינוע. הגלגלים מתקפלים וכידון מתכוונן המאפשרים אחסון ללא מאמץ וחיסכון במרום איחסון. כלי גינון אידאלי לחלקות אדמה בינוניות ושטחי גינה גדולים יותר

כלי גינון קשורים

קבל הצעה מיוחדת
למתחחת מוטורית MH 585

מתחחת מוטורית MH 585
שליחת הודעה
1
שלום,
איך נוכל לעזור?
Call Now Button דילוג לתוכן